wtorek, 7 stycznia 2014

Test produktów firmy ELECTROLUX - Robot Kuchenny Kitchen Assistent EKM4000 i Blendera ESTM6400

Nowy rok zaczął się miłym prezentem od firmy ELECTROLUX, a mianowicie możliwość przetestowania dwóch urządzeń z najwyższej pułki ROBOTA KUCHENNEGO EKM4000 i BLENDER ESTM6400.
Zacznijmy od Blendera ESTM6400.
W zestawie otrzymujemy stylowy Blender ręczny o dużej mocy 700 W, który jest wyposażony w profesjonalne noże i dość duże ramie ( 25 cm ) co pozwala na bardzo funkcjonalne użytkowanie. Blender posiada mieszadło, które zapobiega zachlapywaniu i przyklejaniu się produktów.
Jeśli nie wystarczy Wam w pracy funkcjonalność potrójnych noży Blendera, firma wyposaża Nas w podwójną ubijaczkę i duży rozdrabniacz, którym rozdrobnicie prawie wszytko ( świetnie rozdrabnia twarde orzechy oraz lód ).
Firma zaskakuje Swoich użytkowników Efektem VORTEX, którego działanie polegać ma na zasysaniu produktów w kierunku ostrzy, aby je jak najdokładniej przerobić.

Jak dla Mnie to świetna propozycja w dobrej cenie, która ułatwi Wam/Mi pracę w kuchni. Myślę, że jakość, funkcjonalność i zaawansowana technologia broni się sama.

Przyszedł czas na perełkę :) Robot Kuchenny EKM4000.
Otwieramy pudełko, w którym znajduje się robot opakowany w styropian zabezpieczający przed uszkodzeniami.
Rozpakowujemy i oto Naszym oczom ukazuję się ON - Cudny Robot Kitchen Assistent w kolorze pięknej ciemnej czerwieni o mocy 1000 W. Wykonany jest z solidnej stali nierdzewnej więc na pewno będzie Wam służył przez lata. Robot jest wyposażony w zależności od potrzeb i wielkości przygotowywanego przez Nas posiłku dwie miski - mniejszą i większą oraz 10 poziomów prędkości co zapewnia Ci pełna kontrolę nad tym co robisz.
W zestawie znajdziemy 3 końcówki niezbędne do pracy - spiralne mieszadło hakowe, końcówkę do ubijania i płaskie mieszadło do wyrobu ciasta np; na NALEŚNIKI ;)

Robot Kuchenny Kitchen Assistent EKM4000 marki ELECTROLUX to nowoczesny i bardzo stylowy sprzęt, który ożywi wnętrze Twojej kuchni i na pewno wszyscy będą ci go zazdrościć. Cena robota jest nie mała ( choć patrząc na konkurencję to nie wygórowana ) i warta wydania. Jest to inwestycja na długie długie lata więc WARTO !!! Jest to najlepszy asystent w kuchni - lepszego nie znajdziecie :)
Z racji, że marka ELECTROLUX jest znana na całym świecie, postanowiłem przygotować 5 przepisów, które będą Moja wizją Naleśników Electrolux i Pięć Stron Świata.

Oto one:
ZACHÓD - i naleśnik Hamburger z frytkami
WSCHÓD - i naleśnik Dorayaki
PÓŁNOC - i naleśnik inspirowany Skandynawią
POŁUDNIE - i naleśnik Marokański z nuta Afryki
CENTRUM - i naleśnik Polski Fushion

Dzięki użyciu Blendera i Robota Kuchennego od ELECTROLUX przyrządzanie naleśników było prawdziwą przyjemnością. Używając Robota Kuchennego ciasto miało idealna gładką konsystencję, a Blender świetnie przydał się do przygotowywania dodatków.

Oszczędność czasu, siły i perfekcja, którą prezentuje się sprzęt ELECTROLUX'a jest NIEOCENIONA !!!
JA MU DAJĘ 6 z + :)

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz