czwartek, 28 listopada 2013

Finał TOP CHEF Polska !!!

27.11.2013r. odbył się Wielki Finał TOP CHEF Polska na którym miałem okazję być dzięki COOKLET.
Finał odbył się na żywo w Hali MERA w Warszawie. Była naprawdę gorąca atmosfera, masa ludzi i całego tego zamieszania ( wiadomo wielkie wydarzenie i same gwiazdy i vip'y na publiczności ), ale za to miałem super miejsce bo zaraz w trzecim rzędzie za jury ( wszystko dzięki Cooklet ;) )


Jak zapewne wiecie Wygrał Martin i z tego miejsca Serdeczne Gratulacje !!!! ale największą popularność i uwielbienie publiczności było po stronie Piotra Ślusarza, który odpadł przed samym Finałem, ale dla Mnie jest Zwycięzcą ( dostał staż w najlepszej restauracji świata i na wielkim finale otrzymał propozycje pracy w Atelier Amaro !!!! Gratulacje !!! )


Niestety nie było możliwości zrobić sobie zdjęć ze wszystkimi ( wiadomo wywiady, paparazzi itp.), ale i tak było bardzo fajnie :) a poniżej kilka fotek z Finału.

...a i najważniejsze zdjęć z planu niestety nie ma, gdyż POLSAT zabronił jakichkolwiek zdjęć scenografii przed / w trakcie / i po programie :( TAKA SYTUACJA :)

...tego Pana już znamy to oszczędziłem mu zdjęcia ze Mną ;) i tak miał masę roboty.
...z Panem Maciejem to musiałem mieć zdjęcie :)
...i zdjęcie z Moim ULUBIONYM UCZESTNIKIEM !!! Wielki Wygrany Piotr Ślusarz !!!
...a na koniec zdjęcie z telefonu z Panem Wojtkiem :) !!!
...prawie jak sweet focia ;)...i ekipa Cooklet :) Pozdrawiam !!!
Jeśli nie widzieliście Finału w TV POLSAT to pod tym linkiem możecie obejrzeć http://www.ipla.tv/Top-chef-odcinek-12/vod-5854316 GORĄCO ZAPRASZAM !!!