niedziela, 1 lutego 2015

GOTUJ z Cook'd
Gotuj z Cook’d
i wygrywaj nagrody!Cook’d rozprzestrzenia się po polskiej blogosferze kulinarnej - nasz żółty widget pojawia się codziennie pod coraz to nowszymi przepisami. By jeszcze bardziej zintegrować blogerów z czytelnikami postanowiliśmy rozpocząć akcję “Gotuj z Cook’d”! Każdego miesiąca wyłonimy najbardziej aktywnych Cook’dowiczów ;)
Zasady są proste - czytelnicy dodają zdjęcia za pomocą Cook'd, a blogerzy dodają nowe przepisy zachęcając czytelników do używania Cook'd. Zarówno czytelnicy jak i blogerzy, którzy pod koniec miesiąca, znajdą się najwyżej w naszym miesięcznym rankingu zgarną atrakcyjne kulinarne nagrody - coby w kolejnych miesiącach gotowało Wam się jeszcze przyjemniej!
W konkursie można wziąć udział jako bloger lub jako czytelnik. Nasz ranking przydziela punkty na zasadzie otrzymanych/dodanych do przepisu zdjęć.

Jeśli jesteś blogerem...
... zawalcz o jak najwyższe miejsce w rankingu - im więcej zdjęć zostanie dodanych w danym miesiącu przez Cook’d na Twojego bloga, tym większa szansa na wygranie nagrody! 
Każdego miesiąca nagradzamy trzy pierwsze miejsca z rankingu
Zachęcaj czytelników do dodawania zdjęć i poinformuj ich o trwającej akcji!Jeśli jesteś czytelnikiem...
... gotuj przepisy ze wszystkich blogów, na ktorych znajduje się Cook’d - masz 50 tysięcy możliwości i każdego dnia jeszcze więcej! 
Dodawaj zdjęcia za pomocą żółtego przycisku i wspinaj się na samą górę! 
Każdego miesiąca nagradzamy trzy pierwsze miejsca z rankingu!